Grafika a design, doplněno o výrobu dárkových, reklamních a upomínkových předmětů ;-)
Hledat

PAPÍRENSKÉ ZBOŽÍ

OBALY NA OČKOVACÍ PRŮKAZ

Praktická ochrana očkovacího průkazu (např. proti ohnutí, skrčení, poškození, poškrábání, apod.). Pokud máme více domácích mazlíčků, jednoduše rozeznáme, kterému z nich patří který průkaz (už nemusíte otevírat několik průkazů, aby jste našli ten sprá...

OBALY NA PRŮKAZ PŮVODU

Praktická ochrana průkazu původu (např. proti ohnutí, skrčení, poškození, poškrábání, apod.). Pokud máme více domácích mazlíčků, jednoduše rozeznáme, kterému z nich patří který průkaz (už nemusíte otevírat několik průkazů, aby jste našli ten správný,...

SLOŽKY S KLIPEM A4

Elegantní, černá, polstrovaná/prošívaná, velmi kvalitní složka s klipem na uchycení volných papírů, velkou kapsou uvnitř, dvěma malými kapsičkami např. na vizitky a gumičkou na uchycení tužky.

SLOŽKY S KLIPEM A5

Elegantní, černá, polstrovaná/prošívaná, velmi kvalitní složka s klipem na uchycení volných papírů, s velkou kapsou uvnitř a gumičkou na uchycení tužky.

ŠANONY A4

Dvoukroužkový pořadač v perleťově bílé barvě a s motivem na čelní straně. Ideální pro založení všech dokumentů týkajících se Vašeho mazlíčka a mít tak vše na jednom místě.

CEDULKY NA PLOT

Pokud toužíte po něčem jiném než je klasická cedulka na plot "POZOR PES či TADY HLÍDÁM JÁ", po něčem originálnějším nebo vlastním, tak jste určitě na správném místě.

VIZITKOVNÍK

Vizitkovník s vlastním motivem. Na vizitkovník lze dát vlastní fotografii nebo samotný návrh vizitky, což působí velmi efektně ;-)

 

©2018,2019. Všechna práva vyhrazena.

 
© vyroba.silver-needles.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist