Grafika a design, doplněno o výrobu dárkových, reklamních a upomínkových předmětů ;-)
Hledat

Potisk / výroba

 

Na úvod ještě pár vět k potisku a výrobě - zpracované grafické návrhy či Vaše fotografie nabízím k potisku na různé dárkové, reklamní či firemní předměty, viz jednotlivé sekce nabídky v hlavním menu. A pokud jste tam nenašli to "pravé ořechové", co právě hledáte a na co by jste své foto či grafický návrh přenesli - nezoufejte a určitě se mi se svým přáním ozvěte. Vždy se budu snažit Vašim potřebám vyhovět, nebo najít a nabídnout alespoň vhodnou náhradu či alternativu.

 

Závěrem pár posledních slov k výrobě a potisku - z vlastní zkušenosti mohu říci, že nechat si dnes vyrobit jeden kus výrobku s vlastním motivem není úplně jednoduché. Ne všechny agentury či studia jsou připraveny bez přirážky vyrobit málokusovou zakázku. Dále je potřeba mít připravený motiv/návrh pro potisk (pokud nechcete použít neupravené foto), což v případě poptávky v grafických studiích vychází mnohdy dráž než samostatný výrobek. To jsou důvody, které mne přivedly k tomu začít si vyrábět vše sama. A jelikož je to pro mne stále koníček, který mne baví, ráda se o něj podělím i s Vámi a to bez ohledu na to, kolik kusů a jakých by jste si přáli vyrobit. Totéž platí samozřejmě i pro vícekusové či sériové zakázky pro jakoukoliv výstavní, sportovní či jinou příležitost. 

 

Pro zástupce klubů či spolků (kynologických, sportovních aj.), organizátorům výstav, organizátorům soutěží a jiných akcí, nabízím návrh a výrobu netradičních druhů cen či ocenění. Pár takových akciček již proběhlo, viz tento odkaz nebo samotná kapitolka v hlavním menu. V případě zájmu o komplexní zakázku všeho ocenění pro Vaší akci (včetně tradičních cen jako jsou medaile, poháry, kokardy), ráda připravím cenovou nabídku odpovídající Vašemu rozpočtu dané akce.

 

Ráda Vás přivítám i ve své FB skupince, která je určena právě výrobě/potisku...

https://www.facebook.com/groups/silverneedlesdesign/

Přeji všem hezký a pohodový den.

Monika

 

©2018,2019. Všechna práva vyhrazena.

 
© vyroba.silver-needles.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist