Grafika a design, doplněno o výrobu dárkových, reklamních a upomínkových předmětů ;-)
Hledat

Výrobky s motivem vyrobeným na zakázku - co to znamená?

Produktem s motivem vytvořeným na zakázku se rozumí výrobek s grafickým návrhem, který jsem vytvořila na základě vlastních/dodaných materiálů zákazníka a který slouží výhradně k jeho užití.

Například:

1. máte výstavního mazlíčka, s kterým jezdíte po výstavách, sbíráte různé dokumenty v podobě posudků, diplomů, apod. Potřebujete mít u sebe očkovací průkaz s průkazem původu, vstupní list atd. Není nic jednoduššího, než si nechat pro vše vyrobit například složku s pořadačem, s motivem Vašeho pejska, chovné stanice, plemene apod.

2. čekáte vrh a budete chtít vybavit každé štěňátko nějakou základní výbavičkou. Součástí mohou být například desky s klipem, kde je možné vložit základní dokumenty v podobě očkovacího průkazu, průkazu původu, kupní smlouvy apod.

3. máte úspěšné dítko v nějakém sportu a potřebovali by jste i pro něj pořadač na zakládání různých dokumentů souvisejících s jeho koníčkem. Stačí dodat foto s popisem, co by jste si přáli mít na čelní straně šanonu a já jej pro Vás ráda vyrobím.

4. určitě by se našly další a další příklady, které i mne samotnou vedly k tomu vyrábět si vše sama, pro radost a potěšení (věcičky funkční, dekorativní, prezentační apod.).

A tady je příklad, jak to může vypadat ;-):

 

Výhody:

  • vlastní jedinečný motiv produktu (není to univerzál, čili není volně šířitelný dalším potenciálním zákazníkům),
  • na výsledné podobě grafického návrhu je zapracován Váš obrázek/ Vaše foto. Tímto může vznikat citová vazba - vhodné zejména u dárku, ať už pro druhé nebo pro Vás samotné.

Nevýhoda:

  • delší doba zpracování (nejedná se o univerzál, dolaďují se detaily návrhu, výroba je individuální)
  • vyšší cena - při výrobě na zakázku se do ceny započítává práce při tvorbě návrhu. Tuto cenu nelze stanovit nikdy předem - záleží na kvalitě poskytnutého materiálu (obrázek, foto), náročnosti návrhu ze strany zadavatele/zákazníka apod.

 

  

Grafický návrh na "ZAKÁZKU" použitý při výrobě svíčky

©2018,2019. Všechna práva vyhrazena.

 
© vyroba.silver-needles.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist