Grafika a design, doplněno o výrobu dárkových, reklamních a upomínkových předmětů ;-)
Hledat

Výrobky s univerzálním motivem - co to znamená?

 

Univerzálním motivem se rozumí grafický návrh pro různý typ výrobku, který jsem vytvořila a který je možné kdykoliv objednat bez jakýchkoliv dodatečných grafických úprav.

Například:

Máte pejska neznámé rasy a chtěli by jste mu pořídit obal na Očkovací průkaz. Nepotřebujete mít na obalu jeho foto či jméno v graficky udělaném návrhu na míru a spokojíte se s tímto univerzálním motivem, který je již připraven k okamžitému objednání:

                            

Poté nezbývá nic jednoduššího, než mne kontaktovat s objednávkou. Tyto motivy jsou skladem a tím pádem bezodkladně expedovány.

 

Výhody:

  • rychlost objednání,
  • nižší - standardní (tj. pevně daná) cena - neplatíte za tvorbu návrhu, protože ten je již vytvořen.

Nevýhoda:

  • je to motiv univerzální, takže se může stát, že úplně stejný výrobek bude mít někdo další (obrázky na univerzálních motivech pocházejí z komerčně dostupných zdrojů).

 

V případě, že jste v nabídce nenašli univerzální motiv Vámi požadovaného zvířátka, neváhejte mne kontaktovat. Z komerčně volně šířitelných materiálů vytvořím univerzální grafický návrh (bez fota Vašeho zvířecího miláčka) a následně jej zařadím do nabídky univerzálních motivů daného výrobku za standardní cenu. V praxi to znamená, že tyto motivy budou nadále k dispozici pro další potenciální zákazníky a Vy budete mít tento grafický návrh samozřejmě zdarma.

 

                                      

Univerzální VÁNOČNÍ motiv na svíčku pro plemeno "Cavalier King Charles Spaniel"♥ v anglické verzi.

  

©2018,2019. Všechna práva vyhrazena.

 
© vyroba.silver-needles.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist