Grafika a design, doplněno o výrobu dárkových, reklamních a upomínkových předmětů ;-)
Hledat

ŽIVOTNÍ MILNÍKY - JUBILEA, SVATBY, NAROZENÍ a další

Životní jubileum? Narození miminka? Výročí svatby? Vzpomínka na někoho velmi blízkého, kdo již není bohužel mezi námi? Určitě existuje více příležitostí, ke kterým lze vyrobit speciální upomínkový předmět nebo dárek. O tom všem je tato sekce.

Máte-li konkrétní nápad, nebo si naopak nevíte vůbec rady, ale znáte svůj den "D", napište mi a společně vymyslíme dáreček, který se bude obdarovaným nebo i Vám (jen tak pro radost) určitě líbit.

 

NAROZENINOVÉ NOVINY / NOVINY K VÝROČÍ SVATBY

Netradiční, jedinečné, na míru. Nejen s osobními údaji v návrhu, ale například i zarámované či s přízdobou v podobě kokardy. Novinky a zajímavosti z historie vztažené k ročníku narození nebo také k ročníku uzavření sňatku manželského.

SVATEBNÍ SVÍČKA / SVÍČKA K VÝROČÍ SVATBY

Svatební svíčka k různým příležitostem. Například jako oznámení konání svatby, nebo jako ozdoba svatební tabule. Vhodná rovněž jako dárek k výročí svatby formou vzpomínky na onen významný den.

NAROZENÍ MIMINKA - CHLAPEČEK

Informativní letáček/obrázek s údaji o narození miminka (chlapeček), který je zarámovaný do bílého rámečku ozdobeném kokardou, jejíž střed je doplněn o jméno chlapečka.

NAROZENÍ MIMINKA - HOLČIČKA

Informativní letáček/obrázek s údaji o narození miminka (holčička), který je zarámovaný do bílého rámečku ozdobeném kokardou, jejíž střed je doplněn o jméno holčičky.

 

©2019. Všechna práva vyhrazena.

 
© vyroba.silver-needles.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist